Misintenties

Misintenties parochie Christus Koning
1 oktober tot en met 12 november

Dit betreft de intenties die zijn opgegeven tot en met 29 september
Intenties voor het volgende informatieblad opgeven voor 25 oktober

Zondag 1 oktober 10.00 uur
Overleden ouders Lemmens-Stabel
Overleden ouders van Oorschot-van Barschot
Harrie en Betsie Smits-Herijgers
Pastoor Gerard Vekemans
Pastor Wim Jenniskens
Leo van der Mierden
Bep Bosch
Anneke Jacobs-Meulenbroeks
Toos Spoelstra-van de Wijdeven
Henk en Catharina Beets-Huitema
Tinus van der Meeren
Mevrouw Krochten-Wijnands
Tinus de Lepper en familie de Lepper-Kroot
Overleden ouders Lemmens-Stabel

Overleden ouders van Oorschot-van Barschot
Harrie en Betsie Smits-Herijgers

Maandag 2 oktober 19.00 uur

Ter ere van de H. Antonius voor zielerust van Jacobus en Hendrika van Schalkwijk-vd Heuvel

Dinsdag 3 oktober 19.00 uur
Bart van Kasteren en overleden familie

Vrijdag 6 oktober 19.00 uur
Ad van Lieshout

Zaterdag 7 oktober 19.00 uur
Toos Spoelstra-van de Wijdeven

Zondag 8 oktober 8.30 uur
Lies van Beek-Voeten en Gerard van Beek

Zondag 8 oktober 10.00 uur
Leonarda en Anna Bazelmans
Pastor Jos Tonino
Hendrik Schippers, overleden ouders en familie Schippers, overleden ouders Dekkers-de Bresser en familie Smits
Levende en overleden familie Beets-Huitema
Overleden ouders Dekkers-de Bresser
Marco Hollemans
Martien van Bree
Theo Diepens

Vrijdag 13 oktober 19.00 uur
Trees Moolenaar-Alberts

Zaterdag 14 oktober 19.00 uur
Overleden leden van het Broekwegkoor

Zondag 15 oktober 10.00 uur
Bijzondere intentie
Piet en Toos van Lieshout
Willem Koers
Mien van der Kruijssen-Dams
Elly van Rijswijk-Schiks
Annelies Jacobs-Berkers
Toos Bierings-vd Broek
Piet Bierings
Henk Berger
Nel Corsen-Bergmans
Henk en Jeannette Buiting-Hovius
Mevrouw van Krochten-Wijnands

Woensdag 18 oktober 19.00 uur
Trees van Roosmalen-Lodders

Zondag 22 oktober 8.30 uur
Lies van Beek-Voeten en Gerard van Beek

Zondag 22 oktober 10.00 uur
Bijzondere intentie
Overleden ouders v Beers-vd Maden en hun overleden kinderen
Johannes en Johanna Schippers-de vroom en kinderen
Rinus Schoonen en overleden familie Schoonen en Sleegers
Peter Franken
Mevrouw van Krochten-Wijnands

Woensdag 25 oktober 19.00 uur
Nettie Mersel-Beijens

Donderdag 26 oktober 19.00 uur
Jac Reemers en Tiny Reemers-van Doleweerd

Zaterdag 28 oktober 19.00 uur
Jo van Vlerken-Schippers en Antoon van Vlerken
Toos Spoelstra-vd Wijdeven

Zondag 29 oktober 10.00 uur
Overleden ouders v Beers-vd Maden en hun overleden kinderen
Overleden ouders v Oorschot-v Barschot
Jan, Kees, Miet en Anna Senders
Jan en Riek van Lieshout-vd Sangen
Koos Waarma-Sanders en Frans Waarma
Jan van Beers en Marietje v Beers-Scheepers
Bep Bosch
Treesje Diender-Thomasse
Netty Mersel-Beijens

Maandag 30 oktober 19.00 uur
Marieke Cattenstart-Castelijns

Donderdag 2 november 19.00 uur
Overleden ouders Jansen-Hofs en kinderen
Bertha Crooijmans
Antoon en Cornelia Scheepers-de Laat

Zondag 5 november 8.30 uur
Lies van Beek-Voeten en Gerard van Beek

Zondag 5 november 10.00 uur
Henk en Jeannette Buiting-Hovius
Pastoor Gerard Vekemans
Wilhelmus en Catharina van de Oetelaar
Jana en Toon van Zeeland-Scheepers
Pastor Wim Jenniskens
Ouders Jansen-Jansen, kinderen en aangetrouwden
Overleden ouders Jacobs-van Gerwen, kinderen en aangetrouwden
Leo van der Mierden
Anneke Jacobs-Meulenbroeks
Toos Spoelstra-vd Wijdeven
Henk en Catharina Beets-Huitema

Donderdag 9 november 19.00 uur
Toos Spoelstra-vd Wijdeven

Zondag 12 november 10.00 uur
Petrus en Johanna v Lierop-Louwers (jaargetijde)
Pastor Jos Tonino
Sjef en Mime van Spaandonk-v Oevelen
Levende en overleden familie Beets-Huitema