Misintenties

Dinsdag

Misintenties parochie Christus Koning

1 juni tot en met 14 juli
Dit zijn de intenties opgegeven tot en met 28 mei

Zaterdag 1 juni 19.00 uur
Ter ere van het onbevlekt Hart van Maria


Zondag 2 juni 10.00 uur
Overleden ouders van den Berg-van Poppel en kinderen.
Henk en Catharina Beets-Huitema
Pastoor Gerard Vekemans
Frieda van Loon-Dekkers
Mien Donkers
Bijzondere intentie voor overleden ouders
Leonie Bakkers-Heesakkers (gedachtenis jaar)
Jacques en Netty van der Wielen-Zwagemakers

Dinsdag 4 juni 9.30 uur St. Jan de Doperkerk
Maria Lijten-Coppelmans

Woensdag 5 juni 19.00 uur
Ter ere van de H. Jozef voor een bijzondere intentie

Vrijdag 7 juni 9.00 uur
Heilig Hart van Jezus
Ter ere van het Heilig Hart van Jezus

Zaterdag 8 juni 19.00 uur
Ans van Til-van der Palen

Zondag 9 juni 10.00 uur
Levende en overleden familie Beets-Huitema
Oudstrijders Kempenland
Pastoor Jos Tonino
Johannus en Johanna Schippers-de Vroom en overleden kinderen
Overleden ouders Jansen-Hofs en kinderen
Familie Adriaans en kinderen
Familie Bosch-van den Heuvel
Ouders Jansen-Jansen en kinderen en aangetrouwden
Sjef Neelis
Nazareth Boyadjean (jaargetijde)
Martien van Nostrum
Leonie Bakker-Heesakkers
Jan Walraven
Jacques van der Wielen
Netty van der Wielen-Zwagemakers

Dinsdag 11 juni 19.00 uur
Jan van Roosmalen (jaargetijde)

Zaterdag 15 juni 19.00 uur
Theo en Maria Sanders

Zondag 16 juni 10.00 uur
Bijzondere intentie
Jacques en Corrie van den Boom-Osta
Pastoor Wim Jenniskens
Jac Reemers en Tiny Reemers-van Doleweerd
Ouders van Doleweerd-Kanen en Tina van Doleweerd-Janssen en familie van Doleweerd en zwagers
Harry en Dora van Mol-Olislagers
Maria Sleddens-Buiting
Wim Waterschoot
Jan van de Ven

Maandag 17 juni 9.00 uur
Jacques Reemers en Tiny Reemers-van Doleweerd

Dinsdag 18 juni 9.30 uur H. Willibrorduskerk
Wim Waterschoot

Woensdag 19 juni 19.00 uur
Trees Bucx-Turlings
Gabriella Lada

Zondag 23 juni 10.00 uur
Bijzondere intentie
Willem Sleddens (namens familie Sleddens
Pastoor Piet Houwen
Jo Vermeulen
Maria Lijten-Coppelmans

Maandag 24 juni 9.00 uur St. Jan de Doperkerk
Levende en overleden leden van het gilde Sint Jan Baptist

Dinsdag 25 juni 19.00 uur St. Jan de Doperkerk
Levende en overleden leden van het gilde Sint Jan Baptist

Vrijdag 28 juni 9.00 uur
Anna Senders

Zaterdag 29 juni 19.00 uur
Familie vd Sande-Coppelmans

Zondag 30 juni 10.00 uur
Ries Renders
Overleden familie van Dooren-Termeer
Jan, Kees, Miet en Anna Senders
Netty Teurlinckx-Sanders
Fini Peijnenburgh-Leermakers
Overledenen van de familie van der Meeen
Willy Coopmans en Nelly Coopmans

Woensdag 3 juli 19.00 uur
Ter ere van de Heilige Jozef voor een bijzondere intentie

Vrijdag 5 juli 9.00 uur
Ter ere van het Heilig Hart van Jezus

Zaterdag 6 juli 19.00 uur
Theo Sanders en Maria Sanders

Zondag 7 juli 10.00 uur
Henk en Catharina Beets-Huitema
Overleden ouders Lemmens-Stabel
Sjaan van Lieshout-Heesakkers
Piet en Toos van Lieshout
Pastoor Gerard Vekemans
Nel van Beers

Zaterdag 13 juli 19.00 uur
Jan Dirks

Zondag 14 juli 10.00 uur
Levende en overleden familie Beets-Huitema
Pastoor Jos Tonino
Familie Adriaans-Faassen en kinderen
Jacob Verhagen
Ouders Jansen-Jansen, kinderen en aangetrouwden
Sjef Neelis